Monde de Fleur

Tanulnitanulnitanulni

Elnézést,hogy csak így eltűntem, de meglehetősen nyomós okom van rá: Világirodalom a huszadik században és Leíró nyelvtan II. Olyan rémesek, mint amilyen a nevük:D Belesüppedtem a tanulásba, szerdán és csütörtökön vizsga, utána már sminkelni is fogom magam.

Egy dolgot próbáltam ki mostanság, a karácsonyra kapott Max Factoros körömlakkcsomag egyik tagját (a színt most hirtelen nem tudom, majd pótlom). Az az igazság, hogy gyönyörű a doboz, szép rózsaszín papírral ki van bélelve, a körömlakkok is szépek. De nekem nem jönnek be, egy rétegben semmit nem ér, kettőben már jóindulattal jó, ami nem szerencsés ilyen kicsi kiszerelésben; lehet,hogy bennem van a hiba, de tartósságot se nagyon tapasztaltam:(:(:( Pedig eddig minden Max Factoros termék bevált, most fáj a szívem.

Szorítsatok nekem!:D

xoxo

Év első hétfője

Nagyon jó volt, hogy itt volt Orsolyka, bár így se érzem teljes mértékben, hogy ez a kb 4 nap kompenzálta volna az elmúlt hónapokat:( Lényeg a lényeg,nagyon jól éreztem magam az év végén, kivéve a szilvesztert, amit mindig is utáltam és idén most már tényleg gyűjtök rá pénzt, hogy elutazzunk valahova. Orsollyal csináltunk csajos programokat (plázáztunk a másik barátnőmmel és az ő anyukájával) és filmeztünk-megnéztük a Barátság extrákkal. Fúúúú de nagyon tetszett nekünk!

Aztán találtunk egy nagyon szép, elveszett vizslát, amitől persze Bombi teljesen kikészült, de muszáj volt hozzánk szoktatni,hogy jöhessenek majd érte; a sintér bácsi amikor kijött mondta, hogy már meg is van a gazdája, aki ünnepek alatt Hollandiában volt. Szilveszter eltelt, nem is voltam hajlandó megerőltetni magamat:D

Van két új gyűrűm, baglyos Kenveloból, gyurmaffint Orsika csinálta nekem <3

Mától pedig újra meló, de ami sokkal aggasztóbb…lassan a megmaradt tárgyaimból vizsga:/ Sokkal kevésbé motivált az ember, amikor nem tud bejárni órákra,hanem nap mint nap dolgozik. Viszont számomra a mai nap híre, amitől teljesen feldobódtam: TATABÁNYÁN HAMAROSAN NYÍLIK H&M!!!! Wuhhúúúúúú!!!

Életképek itthonról:

Kitartás;)

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!