Elnézést,hogy csak így eltűntem, de meglehetősen nyomós okom van rá: Világirodalom a huszadik században és Leíró nyelvtan II. Olyan rémesek, mint amilyen a nevük:D Belesüppedtem a tanulásba, szerdán és csütörtökön vizsga, utána már sminkelni is fogom magam.
Egy dolgot próbáltam ki mostanság, a karácsonyra kapott Max Factoros körömlakkcsomag egyik tagját (a színt most hirtelen nem tudom, majd pótlom). Az az igazság, hogy gyönyörű a doboz, szép rózsaszín papírral ki van bélelve, a körömlakkok is szépek. De nekem nem jönnek be, egy rétegben semmit nem ér, kettőben már jóindulattal jó, ami nem szerencsés ilyen kicsi kiszerelésben; lehet,hogy bennem van a hiba, de tartósságot se nagyon tapasztaltam:(:(:( Pedig eddig minden Max Factoros termék bevált, most fáj a szívem.
Szorítsatok nekem!:D
xoxo
















